Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku.
Referenznummer der Bekanntmachung: WSZ.DAT.SZP.261.1/26/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia będzie dostawa sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku który będzie dostarczany do Zamawiającego przez okres 24 miesięcy zgodnie z zawartą umową z Wyłonionym Wykonawcą w drodze przeprowadzonego postępowania. Szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.