Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTARCZANIE LEKÓW Z PROGRAMÓW LEKOWYCH WG 4 PAKIETÓW
Referenznummer der Bekanntmachung: 223/ZP/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków z programów lekowych wg 4 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Zał. nr 1 do nin. Specyfikacji.
Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia: nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia, a dla produktów do żywienia dojelitowego i doustnego – nie krótszy niż połowa terminu ważności dla danego produktu.
W programach lekowych i chemioterapii dopuszcza się tylko leki umieszczone na listach refundacyjnych NFZ (cena leku nie może przekroczyć limitu finansowania ustalonego przez NFZ).
Przez produkt leczniczy, stanowiący przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (tekst jednolity: Dz.U.2022 r. poz. 2301 z późniejszymi zmianami). Zaoferowany produkt leczniczy musi być dopuszczony do obrotu na zasadach określonych w art.3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie leków z programów lekowych wg 4 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji.
PL *PAKIET 1
1 Daratumumab 1800mg/15ml roztwór do wstrzykiwań 250 opakowanie
*Lek stosowany w Programie Lekowym, wysokość zużycia zależna od ilości pacjentów, którzy mogą zostać zakwalifikowani do leczenia, zgodnie z wytycznymi programu lekowego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
PL *PAKIET 2
1 Karfilzomib 10mg proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji 270 fiolka
2 Karfilzomib 30mg proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji 240 fiolka
3 Karfilzomib 60mg proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji 300 fiolka
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
PL *PAKIET 3
1 Ribociclibum 200mg a63 szt tabl.powlekana 150 opakowanie
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
PL *PAKIET 4
1 Risdiplamum 0,75mg/ml proszek do sporządzania roztworu doustnego 350 opakowanie