Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ÎNREGISTRAREA SISTEMATICĂ ÎN SISTEMUL INTEGRAT DE CADASTRU ȘI CARTE FUNCIARĂ A IMOBILELOR SITUATE IN COMUNA BARCANI, JUDETUL COVASNA
Referenznummer der Bekanntmachung: 4404710_2023_PAAPD1438458
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71354300 Katastervermessung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
În exercitarea atribuţiilor exclusive de administrare a infrastructurii de interes local, inclusiv a celor de amenajare a teritoriului, astfel cum sunt acestea statuate în Codul administrativ astfel cum a fost acesta adoptat prin OUG nr. 57/2019 la art. 129 alin. 29, având în vedere oportunitatea de a realiza cadastul sistematic pentru toate imobilele de pe teritoriul comunei a identificat Programul Naţional de derulat pin ANCPI ca si potenţială sursă de alocare a sumelor necesare pentru realizarea acestui obiectiv.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 291 670.00 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ÎNREGISTRARE SISTEMATICĂ A IMOBILELOR ÎN SISTEMUL INTEGRAT DE CADASTRU ȘI CARTE FUNCIARĂ IN COMUANA BARCANI, JUDETUL COVASNA PENTRU O SUPRAFATA TOTALA DE 6565,7 hectare.