Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 15PT-001494
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba Střediska správa a údržby dálnic v Porubě (navrženého na silnici I/35), který bude zajišťovat správu a údržbu přilehlých úseků D48 a I/35. Stavba SSÚD Poruba zahrnuje dva samostatné areály: SSÚD – středisko správy a údržby dálnice a DO Policie ČR – dálniční oddělení policie.