II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów leczniczych, kosmetyków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego z podziałem na części
Referenznummer der Bekanntmachung: SPZOZ.IINZZP.260/36/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, kosmetyków, środków spożywczych
specjalnego przeznaczenia żywieniowego z podziałem na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
zawarty został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część zawiera 31 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Część zawiera 65 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Część zawiera 7 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Część zawiera 9 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Część zawiera 2 pozycje szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Część zawiera 1 pozycje szczegółowo opisaną w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Część zawiera 3 pozycje szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Część zawiera 78 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Część zawiera 20 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Część zawiera 36 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Część zawiera 13 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Część zawiera 5 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Część zawiera 4 pozycje szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Część zawiera 91 pozycje szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Część zawiera 160 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Część zawiera 14 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Część zawiera 6 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Część zawiera 15 pozycji szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wyroby medyczne do żywienia dojelitowego
Los-Nr.: 33
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41