Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 705244-2023
Polen-Szyce: Schneeräumung
2023/S 224-705244
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych, na terenie Gminy Wielka Wieś w sezonie zimowym 2023/2024”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.15.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Prowadzenie zimowego utrzymania pasa drogowego dróg gminnych, w sezonie zimowym 2023/2024 na terenie Gminy Wielka Wieś, którego celem jest zapewnienie przejezdności i płynności ruchu drogowego na drogach będących w zarządzie Gminy Wielka Wieś na terenie sołectw: Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie, w okresie zimowym tj. do dnia 15.04.2024 r. - przewidywane rozpoczęcie realizacji umowy to od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 15.10.2023r.; w szczególności w czasie opadów śniegu, deszczu ze śniegiem lub gołoledzi.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90630000 Glatteisbeseitigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.Przedmiotem zamówienia jest: „Prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych, na terenie Gminy Wielka Wieś w sezonie zimowym 2023/2024”
1.1. Zakres zamówienia obejmuje:
W szczególności zamówienie polegać będzie na :
- przygotowaniu sprzętu i materiałów niezbędnych do realizacji zadania poprzez : zakup, najem, magazynowanie, ładowanie i transport,
- odśnieżaniu i likwidacji śliskości jezdni i poboczy dróg oraz obiektów towarzyszących tj. mijanki, zatoki autobusowe,
- usuwanie śliskości zimowej na drogach przez posypywanie nawierzchni drogi materiałami wykorzystywanymi do ich posypywania w czasie zimowego utrzymywania dróg,
- dyżur sprzętu,
- przekazywanie informacji o stanie dróg w formie meldunków do Zamawiającego
- zapewnienie łączności z pracującym lub dyżurującym sprzętem,