II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
AD/ZP/32/2023 „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”
Referenznummer der Bekanntmachung: AD/ZP/32/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest:
„Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”
Zamawiający dzieli przedmiotu zamówienia na części:
Pakiet nr 1;2;3,4,5,6,7.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 (Specyfikacja Techniczna) do niniejszej SWZ. Szczegółowe warunki umowy znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30230000 Computerbezogene Geräte
30236000 Diverse Computerausrüstungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej” – pakiet nr 1
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej” – pakiet nr 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej” – pakiet nr 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej” – pakiet nr 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej” – pakiet nr 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej” – pakiet nr 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej” – pakiet nr 7