II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAVNA I TERETNA VOZILA PUTEM FINANCIJSKOG LEASINGA-7 grupa
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-1822
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave su DOSTAVNA I TERETNA VOZILA PUTEM FINANCIJSKOG LEASINGA.
CPV je isti za sve grupe predmeta nabave: 34130000-7
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
GRUPA 1: Autocisterna za pranje
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
GRUPA 2: Rolkiper- vozilo za prijevoz MRD-a, preskontejnera i rolo kontejnera
Los-Nr.: 2
GRUPA 3: Tegljač- servisno vozilo s dizalicom
Los-Nr.: 3
GRUPA 4: Kamion ukupne mase 18 t
Los-Nr.: 4
GRUPA 5: Kamion ukupne mase 15 t
Los-Nr.: 5
GRUPA 6: Kamion s trostranim kiper sandukom i grajferom
Los-Nr.: 6
GRUPA 7: Kamion s izmjenjivom komunalnom nadogradnjom kiperom za prijevoz otpada
Los-Nr.: 7