Mokėjimo sąlygos:
2. Pirkėjas mokėjimus už suteiktas Paslaugas atlieka ne vėliau kaip:
2.1. per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo dienos, kai Pirkėjas gauna sąskaitą faktūrą arba lygiavertį dokumentą;