Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa aparatu echokardiograficznego na potrzeby Kliniki Rehabilitacji
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa "Formularz ofertowo-cenowy" i "Załącznik do formularza ofertowo-cenowego" stanowiące załączniki do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu echokardiograficznego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz cenowy" oraz "Załącznik do formularza cenowego"
Zakup przedmiotu zamówienia jest finansowany w ramach Projektu pn. "Wsparcie podmiotów leczniczych realizujących świadczenia z zakresu rehabilitacji po przebytej chorobie COVID-19 na terenie województwa podlaskiego" nr WND-RPPD.11.01.00-20-0052/22 realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej XI. Wspieranie odbudowy gospodarki regionu w związku z pandemią COVID-19, Działania 11.1 Wspieranie odbudowy gospodarki regionu w związku z pandemią COVID-19 na podstawie decyzji nr UDA-RPPD.11.01.00-20-0052/22-00 z dnia 25 kwietnia 2022