Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 705448-2023
Bulgarien-Sofia: Bewachungsdienste
2023/S 224-705448
Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Осигуряване на физическа охрана на обекти на „СБР-НК“ ЕАД по обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Осигуряване на физическа охрана на обекти на „СБР-НК“ ЕАД по четири обособени позиции:
Обособена позиция № 1: Осигуряване на физическа охрана на обекти в Централен офис, филиал Банкя, филиал Момин проход и филиал Сандански;
Обособена позиция № 2: Осигуряване на физическа охрана на обекти във филиал Баня, Карлово и филиал Павел Баня;
Обособена позиция № 3: Осигуряване на физическа охрана на обекти във филиал Хисаря, филиал Наречен и филиал Поморие;
Обособена позиция № 4: Осигуряване на физическа охрана на обекти във филиал Вършец, филиал Овча могила и филиал Баните, Смолян.
Посочените дейности ще бъдат изпълнявани в обектите на Възложителя при условия, количество и обем, подробно описани в Техническите спецификации. Договорите за обществената поръчка по обособени позиции ще бъдат сключени за срок от 36 (тридесет и шест десет) месеца, считано от датата на скючването им.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 322 929.60 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция № 1: Осигуряване на физическа охрана на обекти в Централен офис, филиал Банкя, филиал Момин проход и филиал Сандански
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Осигуряване на физическа охрана на обекти:
1. Централен офис на СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. София, бул. „Васил Левски“ № 54. В обекта е включен един пост при денонощен (24 часа режим на охрана).
2. Район на филиал Банкя, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Банкя, ул. „Шейново“ № 8 (бивш детски санаториум). В обекта е включен един пост при денонощен (24 часа режим на охрана).
3. Район на филиал Момин проход, СБР-НК ЕАД – стационар за възрастни, находящ се на адрес: гр. Момин проход, общ. Костенец ул. „Христо Ботев“ № 6. В обекта е включен един пост при денонощен (24 часа режим на охрана).
4. Район на филиал Момин проход, СБР-НК ЕАД – стационар за деца, находящ се на адрес: гр. Момин проход, общ. Костенец ул. „Христо Ботев“ № 6. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (от 19,00 до 07,00 часа).
5. Вила „Романтика“, филиал Момин проход, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес:  с. Костенец, общ. Костенец, м. „Вили Костенец“. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (от 19,00 до 07,00 часа).
6. Район на филиал Сандански, База 1Н, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Сандански, кв. „Смилово“, ул. „Полк. Дрангов“ № 1. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (от 19,00 до 07,00 часа).
Подробно описание на условията за изпълнение на поръчката по обособената  позиция се съдържа в утвърдената документация.
Обособена позиция № 2: Осигуряване на физическа охрана на обекти във филиал Баня, Карлово и филиал Павел Баня
Los-Nr.: 2
1. Район на болницата на филиал гр. Баня, Карлово, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Баня, общ. Карлово, ул. „Липите“ № 1. В обекта е включен един пост при денонощен (24 часа) режим на охрана.
2. Район на минерален плаж на филиал гр. Баня, Карлово, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Баня, общ. Карлово, ул. „Липите“ № 1. В обекта е включен един пост при дневен (сезонен) режим на охрана за периода от 01.06. до 01.09. (от 07,00 до 19,00 часа).
3. Район на филиал Павел баня, СБР-НК ЕАД, регистратура, находящ се на адрес: гр. Павел баня, ул. „Освобождение“ № 2. В обекта е включен един пост при дневен режим на охрана (от 16,00 до 22,00 часа).
4. Район на филиал Павел баня, СБР-НК ЕАД, База 1Н, находящ се на адрес: гр. Павел баня, ул. „Освобождение“ № 2. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (от 19,00 до 07,00 часа).
5. Район на филиал „Павел баня“, СБР-НК ЕАД паркинг, находящ се на адрес: гр. Павел баня, ул. „Освобождение“ № 2. В обекта е включен един пост при денонощен (24 часа) режим на охрана.
Подробно описание на условията за изпълнение на поръчката по обособената позиция се съдържа в утвърдената документация.
Обособена позиция № 3: Осигуряване на физическа охрана на обекти във филиал Хисаря, филиал Наречен и филиал Поморие
Los-Nr.: 3
1.  Сграда на детски санаториум на филиал Хисаря, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Хисаря, ул. „Гурко“ № 2.  В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (от 19,00 до 07,00 часа).
2.  Балнолечебница, Нова баня на филиал Хисаря, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Хисаря, ул. „Гурко“ № 2. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (19,00 до 07,00 часа).
3. Първо Нефрологично отделение на филиал Хисаря, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Хисаря, ул. „Гурко“ № 2. В обекта е включен едни пост при нощен  режим на охрана (19,00 до 07,00 часа).
4. Първо Нефрологично отделение на филиал Хисаря, СБР-НК ЕАД - паркинг, находящ се на адрес: гр. Хисаря, ул. „Гурко“ № 2. В обекта е включен един пост при дневен режим на охрана (07,00 до 19,00 часа).
5. Район на филиал Наречен, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: с. Нареченски бани, общ. Смолян, ул. „Родопи“ № 2. В обекта е включен един пост при денонощен режим на охрана (24 часа).
6. Район на филиал Поморие, СБР-НК ЕАД - портал, находящ се на адрес: гр. Поморие, ул. „Проф. Парашкев Стоянов“ № 7. В обекта е включен един пост нощен режим на охрана (19,00 до 07,00 часа).
7.  Район на филиал Поморие, СБР-НК ЕАД – стопански двор, находящ се на адрес: гр. Поморие, ул. „Проф. Парашкев Стоянов“ № 7. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (19,00 до 07,00 часа).
Обособена позиция № 4: Осигуряване на физическа охрана на обекти във филиал Вършец, филиал Овча могила и филиал Баните, Смолян
Los-Nr.: 4
1.  Район на филиал "Свети Мина“, гр. Вършец, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: гр. Вършец, Паркова зона. В обекта е включен един пост при денонощен (24 часа) режим на охрана.
2.  Район на филиал Овча могила, СБР-НК ЕАД, находящ се на адрес: с. Овча могила, ул. „Детелина“ № 2. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (19,00 до 07,00 часа).
3.  Район на филиал „Баните“, Смолян, СБР-НК ЕАД – хотелска част, находящ се на адрес: с. Баните, общ. Смолян. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (19,00 до 07,00 часа).
4.  Район на филиал „Баните“, Смолян, СБР-НК ЕАД  - поликлиника, находящ се на адрес: с. Баните, общ. Смолян. В обекта е включен един пост при нощен режим на охрана (19,00 до 07,00 часа).