Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 705461-2023
Polen-Olsztyn: Schneeräumung
2023/S 224-705461
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie chodników i ciągów pieszo – rowerowych w ciągu dk nr 51 administrowanej przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Lidzbarku Warmińskim w sezonie 2023/2024 w podziale na 2 zadania
Referenznummer der Bekanntmachung: O/OL.D-3.2421.54.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie chodników i ciągów pieszo – rowerowych w ciągu drogi krajowej nr 51 administrowanej przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Lidzbarku Warmińskim w sezonie 2023/2024 w podziale na 2 zadania:
Zadanie nr 1: DK nr 51 m. Bartoszyce; DK 51 Granica Państwa - Plęsy,
Zadanie nr 2: DK nr 51 m. Lidzbark Warmiński; DK 51 Osieka – Lidzbark Warmiński.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1: DK nr 51 m. Bartoszyce; DK 51 Granica Państwa - Plęsy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90630000 Glatteisbeseitigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest Zimowe utrzymanie chodników i ciągów pieszo – rowerowych w ciągu drogi krajowej nr 51 administrowanej przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Lidzbarku Warmińskim w sezonie 2023/2024 w podziale na 2 zadania:
Zadanie nr 1: DK nr 51 m. Bartoszyce; DK 51 Granica Państwa - Plęsy.
2. TERMIN REALIZACJI USŁUGI:
Zamawiający wymaga, aby zamówienie było realizowane:
1) W okresie od dnia 01 listopada 2023 roku do dnia 30 kwietnia 2024 roku (okres podstawowy). Jeżeli umowa zostanie podpisana po dniu 01 listopada 2023 roku to będzie ona obowiązywać od dnia zawarcia Umowy do dnia 30 kwietnia 2024 roku, przy czym maksymalny łączny okres obowiązywania Umowy wraz z prawem opcji, o którym mowa w § 1 ust. 8 Umowy nie może przekroczyć 24 miesięcy;
2) Umowa wygasa, jeżeli przed upływem terminu zakończenia Umowy określonego w pkt 1 powyżej, kwota pozostała do realizacji zamówienia jest niewystarczająca do realizacji prac objętych niniejszą Umową za wyjątkiem § 10 Umowy, przy czym ww. kwota będzie uwzględniać kwotę ewentualnej waloryzacji, o której mowa w § 5 Umowy.
Zadanie nr 2: DK nr 51 m. Lidzbark Warmiński; DK 51 Osieka – Lidzbark Warmiński
Los-Nr.: 2