Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Gminy Lubsko
Referenznummer der Bekanntmachung: OR.2710.13.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, poniżej wskazanych rodzajów odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot lub podmioty odbierający/odbierające przedmiotowo określone odpady z:
• nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Lubsko,
• nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie gminy Lubsko, objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania następujących frakcji odpadów komunalnych:
• niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne,
• odpady ulegające biodegradacji (bioodpady stanowiące odpady komunalne),
• opakowania z tworzyw sztucznych (metale i tworzywa sztuczne, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, metale w tym odpady opakowaniowe z metali, opakowania wielomateriałowe)
• opakowania z papieru i tektury.
• opakowania ze szkła
• odpady wielkogabarytowe