Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 705528-2023
Bulgarien-Sofia: Kaffee
2023/S 224-705528
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Периодична доставка на хранителни стоки за нуждите на служебните офиси на Народното събрание по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15861000 Kaffee
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на обществената поръчка е периодична доставка на хранителни стоки за нуждите на служебните офиси на Народното събрание по обособени позиции.
Обществената поръчка включва следните 2 (две) обособени позиции:
Обособена позиция № 1 – „Доставка на кафе, чай, капучино и други стоки”. Продуктите, включени в тази обособена позиция са изчерпателно изброени в т. 2.1 на Техническата спецификация – Приложение № 1 на документацията.
Обособена позиция № 2 – „Доставка на храни и хранителни продукти (сокове, газирани напитки, лимони, бонбони, сурови и печени ядки)”. Продуктите, включени в тази обособена позиция са изчерпателно изброени в т. 2.2 на Техническата спецификация – Приложение № 1 на документацията.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 160 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на кафе, чай, капучино и други стоки
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15863000 Tee
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Тази обособена позиция включва 15 вида продукти. Видовете продукти и техните характеристики са изчерпателно изброени в т. 2.1 на Техническата спецификация – Приложение № 1 на документацият
Доставка на храни и хранителни продукти (сокове, газирани напитки, лимони, бонбони, сурови и печени ядки)
Los-Nr.: 2
15321000 Fruchtsäfte
15842310 Bonbons
Тази обособена позиция включва 12 вида продукти. Видовете продукти и техните характеристики са изчерпателно изброени в т. 2.2 на Техническата спецификация – Приложение № 1 на документацията.