Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych i papierowych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania, według poniższej specyfikacji:
Część 1 - różne lokalizacje:
– Gdańsk Nowy-Port w odległości nie większej niż 50 metrów od przystanku Plac Wolności 03 (1 terminal), czynne pon-pt 8h/w godz.8:00-20:00, sob. min 4h, nd i świeta min. 4h
– Gdańsk Stogi w odległości nie większej niż 70 metrów od przystanku Zimna 01 lub 02 (1 terminal), czynne pon-pt 8h/w godz.8:00-20:00, sob. min 4h, nd i świeta min. 4h
– Gdańsk Siedlce w odległości nie większej niż 200 metrów od przystanku Ciasna 01 lub 02 (1 terminal),czynne pon-pt 8h/w godz.8:00-20:00, sob. min 4h, nd i świeta min. 4h
– Gdańsk Osowa w odległości nie większej niż 100 metrów od przystanku Barniewicka 03 (1 terminal),czynne pon-pt 8h/w godz.8:00-20:00, sob. min 4h, nd i świeta min. 4h
– Gdańsk Brzeźno w odległości nie większej niż 200 metrów od przystanku Mazurska 01 (1 terminal),czynne pon-pt 8h/w godz.8:00-20:00, sob. min 4h, nd i świeta min. 4h
– Gdańsk Śródmieście w odległości nie większej niż 250 metrów od przystanku Targ Chlebowy (1 terminal)czynne pon-pt 9h/w godz.8:00-20:00, sob. min 4h, nd i świeta min. 4h
2. Zamawiający, działając na podstawie art. 95 ustawy Pzp, informuje, iż wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób, wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320 ze zmianami).
2.1. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: polegające na: sprzedaży biletów