Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa układów napędowych wraz z układami sterowania i diagnostyki do wagonów NF6D
Referenznummer der Bekanntmachung: WZ-091-84/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31600000 Elektrische Ausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: dostawa nowych urządzeń elektrycznych przeznaczonych do modernizacji tramwajów typu NF6D.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do SWZ.