II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa "Śnieżka" w 2023 roku II postępowanie
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.1.32.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace związane z produkcją materiału sadzeniowego, ubocznym użytkowaniem lasu oraz nasiennictwem, do wykonania na terenie Nadleśnictwa „Śnieżka” w roku 2023. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz prace związane z produkcją materiału sadzeniowego, ubocznym użytkowaniem lasu oraz nasiennictwem wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1 leśnictwa: Staniszów, Przesieka
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet 2.1 leśnictwo Miłków
Los-Nr.: 2
Pakiet 2.2 leśnictwo Karpacz
Los-Nr.: 3
Pakiet 3 leśnictwa Podgórzyn, Jedlinki
Los-Nr.: 4
Pakiet 5 leśnictwa Maciejowa, Karpniki, Strużnica
Los-Nr.: 5
Pakiet 6 leśnictwa Gruszków, Przełęcz
Los-Nr.: 6
Pakiet 7 leśnictwo Bukowa
Los-Nr.: 7