Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de colectare, transport şi eliminarea deşeurilor spitaliceşti
Referenznummer der Bekanntmachung: 8070/02.11.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru de prestari servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor spitalicesti cu descriere in Caietul de sarcini
Detalii privind, cantitățile minime si maxime ale acordului cadru precum și cantitățile minime si maxime ale contractelor subsecvente se regăsesc în caietul de sarcini.
Termenul de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare – in a 11 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor – 18 zile