Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
,,Доставка на смазочни материали за нуждите на ТП ДЛС Витиня“
Referentienummer: T340444
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
II.1.4)Korte beschrijving:
Предметът на поръчката е:,,Доставка на смазочни материали за нуждите на ТП ДЛС Витиня (Масло M 10 Д; Масло 15 W 40; Масло 10 W 40; 2T Двутактово масло;; Масло хидравлично - L 32; МНL 46; Масло диференциално EP 90; Спирачна течност; Литиева грес; Грес ; Масло 75 W 90; Грес-графитна; Масло LL 5 W 30; Трансмисионно масло ATF DEХTRON II; Масло 5 W 40; Масло 15 W 60 OFF ROAD; Антифриз LONG LIFE - червен; Антифриз - син; Антифриз - жълт; Добавка гориво; Добавка AD BLUE; Течност за чистачки; UTTO 80 w/10w30, чрез ,,Софийска стокова борса" АД", съгласно списъка на стоки, одобрени с Постановление на Министерски съвет. Договорът за обществена поръчка се сключва на основание чл. 79, ал. 4 от ЗОП на стоковата борса на отделен борсов кръг по реда на Закона за стоковите борси и тържища, на основание Договор за борсово представителство № № 60/20.07.2020 г., сключен между ТП ДЛС ,,Витиня“ и ,,КАВНЪНТ“ ЕООД.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
,,Доставка на смазочни материали за нуждите на ТП ДЛС Витиня (Масло M 10 Д; Масло 15 W 40; Масло 10 W 40; 2T Двутактово масло;; Масло хидравлично - L 32; МНL 46; Масло диференциално EP 90; Спирачна течност; Литиева грес; Грес ; Масло 75 W 90; Грес-графитна; Масло LL 5 W 30; Трансмисионно масло ATF DEХTRON II; Масло 5 W 40; Масло 15 W 60 OFF ROAD; Антифриз LONG LIFE - червен; Антифриз - син; Антифриз - жълт; Добавка гориво; Добавка AD BLUE; Течност за чистачки; UTTO 80 w/10w30, чрез ,,Софийска стокова борса" АД", съгласно списъка на стоки, одобрени с Постановление на Министерски съвет. Договорът за обществена поръчка се сключва на основание чл. 79, ал. 4 от ЗОП на стоковата борса на отделен борсов кръг по реда на Закона за стоковите борси и тържища, на основание Договор за борсово представителство № № 60/20.07.2020 г., сключен между ТП ДЛС ,,Витиня“ и ,,КАВНЪНТ“ ЕООД.