We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 70565-2019
Poland-Katowice: Tubing
2019/S 031-070565
Contract notice – utilities
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 251-1)
Reference number: 7019000015
II.1.2)Main CPV code
44164200 Tubing
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 251-1)
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2SN Q10
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2SN Q12
Lot No: 2
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2SN Q19
Lot No: 3
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2SN Q25
Lot No: 4
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2SN Q31
Lot No: 5
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2ST Q10
Lot No: 6
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2ST Q12
Lot No: 7
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2ST Q19
Lot No: 8
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2ST Q25
Lot No: 9
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2ST Q31
Lot No: 10
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2ST Q40
Lot No: 11
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2SN DKOL/DKOL
Lot No: 12
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2SN DKOS/DKOS
Lot No: 13
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 2ST DKOL/DKOL
Lot No: 14
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP Q10
Lot No: 15
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP Q12
Lot No: 16
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP Q19
Lot No: 17
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP Q25
Lot No: 18
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP Q31
Lot No: 19
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP Q50
Lot No: 20
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP DKOL/DKOL
Lot No: 21
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SP DKOS/DKOS
Lot No: 22
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych - TYP 4SH Q25
Lot No: 23