Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 705689-2023
Bulgarien-Sofia: Gasöle
2023/S 224-705689
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на газьол за промишлени и комунални цели за период от една година за нуждите на “БДЖ – Пътнически превози” ЕООД“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09134000 Gasöle
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на газьол за промишлени и комунални цели за едногодишен период в количество от 38 700 литра с обща прогнозна стойност са в размер до 85 946,28 лв. без ДДС , която включва търговска отстъпка, транспортните разходи с автоцистерни до крайни получатели, товаро-разтоварни дейности, такси и акциз, при внос-съответно митнически сборове и такси. Доставката - предмет на настоящата поръчка следва да се извършва в съответствие с Техническа спецификация за доставка на газьол за промишлени и комунални цели /газьол за ПКЦ/ от документацията.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: