Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 705702-2023
Bulgarien-Veliko Tarnovo: Elektrizität
2023/S 224-705702
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Избор на доставчик на нетна електрическа енергия и координатор на балансираща група за нуждите на НВУ „Васил Левски”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на обществената поръчка е доставка на нетни количества активна електрическа енергия на средно и ниско напрежение до обектите на НВУ „Васил Левски“ и предоставяне на услуги чрез извършване на дейност като координатор на стандартна балансираща група, съгласно Закона за енергетиката (ЗЕ), Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ) и Правила за измерване на количеството електрическа енергия (ПИКЕЕ). Прогнозното количество нетна активна електрическа енергия за нуждите на НВУ „Васил Левски“ за срок от 24 (двадесет и четири) месеца е 7 192,71 мВтч, съгласно Приложение 2 към Техническата спецификация. Същото е ориентировъчно и служи само за информация за целите на настоящата обществена поръчка, като не ангажира Възложителя да го потреби. Обемът на поръчката е 12 обекта/партидни номера, съгласно Приложение 1 към Техническата спецификация.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 107 959.06 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на обществената поръчка е доставка на нетни количества активна електрическа енергия на средно и ниско напрежение до обектите на НВУ „Васил Левски“ и предоставяне на услуги чрез извършване на дейност като координатор на стандартна балансираща група, съгласно Закона за енергетиката (ЗЕ), Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ) и Правила за измерване на количеството електрическа енергия (ПИКЕЕ).
Прогнозното количество нетна активна електрическа енергия за нуждите на НВУ „Васил Левски“ за срок от 24 (двадесет и четири) месеца е 7 192,71 мВтч, съгласно Приложение 2 към Техническата спецификация. Същото е ориентировъчно и служи само за информация за целите на настоящата обществена поръчка, като не ангажира Възложителя да го потреби.
Обемът на поръчката е 12 обекта/партидни номера, съгласно Приложение 1 към Техническата спецификация.