Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB2 Kotelny
Referenznummer der Bekanntmachung: OB2
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42162000 Dampfkessel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem této veřejné zakázky lze rozdělit do dvou hlavních částí.
První částí je retrofit současných uhelných fluidních kotlů K80 a K90 na spalování dřevní štěpky, peletizované rostlinné biomasy a technologického paliva. Najížděcím palivem zůstává zemní plyn. Teplárna již disponuje systémem spalování rostlinných pelet. Tento systém zůstane zachován a není předmětem této veřejné zakázky. Systém spalování technologického paliva zůstává rovněž nedotčen, zde se předmět této veřejné zakázky omezí pouze na úpravu hořáků. Dodavatel rovněž provede všechny vnitřní i vnější stavební úpravy v rámci kotelny E1A. Dodavatel provede nezbytné výměny technologie kotlů a přidružených systémů tak, aby kotle byly schopny bezproblémově spalovat biomasu místo hnědého uhlí. Zejména se jedná o posouzení dna spalovací komory, vyzdívky, cyklony, izolací, tlakový celek kotlů (přehříváky, EKO, výparník atd.), LUVO a další. Předmětem této veřejné zakázky je rovněž provedení nezbytné úpravy v části elektro a řídících systémů.
Druhou částí této veřejné zakázky je dodávka nového fluidního kotle K20, který bude spalovat pouze dřevní štěpku, přičemž najížděcím palivem bude zemní plyn. Dále předmět veřejné zakázky zahrnuje vybudování přípojek všech potřebných médií, jako např. napájecí a chladicí vody, páry, spalin, popelového hospodářství, systému SNCR, stlačeného vzduchu atd. V rámci kotelny K20 dojde k vybudování potřebných rozvoden elektro a řídícího systému. Rovněž dojde k vybudování nové kompresorové stanice, která bude svou výrobou pokrývat spotřeby celé teplárny.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 70 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Veřejné zakázka zahrnuje zejména následující dodávky, činnosti, služby a práce, které jsou blíže specifikovány v Technických požadavcích A1 až A13 Zadávací dokumentace:
a) vstupní technická jednání;
b) zpracování závazných technických parametrů pro ostatní dodavatele navazujících technologických celků v rámci modernizace Teplárny;
c) vypracování veškeré dokumentace v českém jazyce v souladu s platnou legislativou podléhající schválení Objednatelem (dále jen „Projektová dokumentace“), jak je blíže vymezeno v Technických požadavcích A7 „Požadavky na dokumentaci“ Zadávací dokumentace a která umožní zejména:
- získání veškerých povolení, souhlasů a stanovisek orgánů státní správy, které jsou nutné pro provedení Díla;
- posouzení řešení Díla, jeho rozdělení do časových úseků v souladu s časovým plánem a posouzení jeho souladu s požadavky Smlouvy a legislativními požadavky na provedení Díla;
- koordinaci Díla s ostatními probíhajícími pracemi souvisejícími s modernizací Teplárny prováděnými jinými dodavateli a se souběžně probíhajícím provozem Teplárny a jinými aktivitami v areálu Objednatele;
- kvalitní provedení Díla;
- vlastní provedení Díla, jeho montáž a uvedení do provozu;
- vyškolení personálu Objednatele;
- provoz, údržbu a opravy Díla; a
- zdokumentovaní konečného a skutečného stavu Díla;
d) převzetí a přípravu staveniště pro realizaci Díla sestávající zejména z přípravných prací a činností nezbytných pro řádné provedení Díla, včetně odvozu a likvidace materiálu;
e) zajištění umístění předmětu Díla včetně vytýčení napojovacích bodů, vytýčení stávajících sítí a vyznačení hranice staveniště;
f) všechny demolice a demontáže stávajících zařízení a objektů Teplárny, které jsou nezbytné pro zajištění řádného provedení Díla při zajištění současného provozu a obslužnosti Teplárny během plnění této Smlouvy;
g) dodávku nové kotelny K20 sestávající zejména z:
- veškeré nosné stavební konstrukce pro kotelnu K20 včetně opláštění a zastřešení;
- nosné konstrukce pro nový kotel K20;
- vlastní technologie kotle;
- zařízení podpůrných technologií pro provoz kotle K20 (vnitřní palivové hospodářství, dopravu paliva do kotlů, zajištění spalinového systému atd.);
- dodávky kompresorové stanice;
- nového řídícího systému kotle K20 integrovaného do stávajících řídících systémů včetně dodání příslušného hardware a software vybavení;
- zajištění kontinuálního emisního monitoringu pro kotel K20;
h) úpravu stávající kotelny E1A sestávající zejména z:
- vlastní úpravy kotlů K80 a K90;
- dodání, případně úpravy stávajících podpůrných technologií pro upravené kotle K80 a K90;
- úpravy a dodání potřebných nosných konstrukcí kotelny E1A;
- úpravy střechy, podlah pro napojování dopravy paliva do objektu kotelny;
- aktualizace řídícího systému kotlů K80 a K90 integrovaného do stávajících řídících systémů včetně dodání příslušného hardware a software vybavení; a
- úpravy stávajícího emisního monitoringu kotlů K80 a K90;
i) návod na provoz a údržbu Díla, ve kterém budou Zhotovitelem podrobně popsány pro jednotlivé součásti Díla podmínky, postupy, činnosti a servisní úkony, které musí Objednatel v průběhu provozování Díla provádět tak, aby platila záruka za Dílo poskytovaná Zhotovitelem podle této Smlouvy (dále jen „Návod na provoz a údržbu Díla“);
j) dokumentaci provozu a údržby Díla, která bude obsahovat seznam nutných a povinných servisních úkonů pro jednotlivé součásti Díla vč. lhůt, jejich provádění, předepsané revize pro jednotlivé součásti Díla vč. lhůt jejich obnovy a plán preventivních prohlídek jednotlivých součástí Díla, manipulační a provozní řád a návody k obsluze všech zařízení dodaných v rámci Díla;
k) návrh změn současných provozních předpisů Teplárny, které budou dotčeny Dílem, popřípadě navržení nových provozních předpisů Teplárny týkajících se implementace Díla do Teplárny;
l) provedení dohodnutých a dále právními předpisy a technickými normami stanovených zkoušek k ověření kvality, funkčnosti a řádného provedení Díla, resp. jeho jednotlivých částí; Zhotovitel je v rámci provedení Díla povinen provést i další speciální zkoušky, které případně budou Objednatelem podle charakteru Díla důvodně požadovány;
m) zaškolení obsluhy Objednatele;
n) zajištění ostrahy staveniště a realizovaných částí Díla, a to po celou dobu provádění Díla (do jeho předání Objednateli); a
o) průběžný i konečný úklid místa provedení Díla (vč. staveniště), včetně přístupových cest a souvisejících prostor; pod termín konečný úklid spadá také odstranění veškerých dočasných objektů a zařízení nezbytných pro provedení Díla.
[poznámka zadavatele: pro použité zkratky vizte přílohu B zadávací dokumentace]