Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 705715-2023
Polen-Warschau: Laserdrucker
2023/S 224-705715
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3
Referenznummer der Bekanntmachung: ASzWoj-PK-ZZP.261.47.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30232110 Laserdrucker
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania techniczne funkcjonalne i użytkowe takie same lub wyższe niż opisane w załączniku nr 1A do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Wykonawca nie może zaoferować asortymentów o gorszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych w odniesieniu do parametrów określonych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiotowe zamówienie stanowi część zamówienia obejmującego dostawę sprzętu komputerowego dla Zamawiającego. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania techniczne funkcjonalne i użytkowe takie same lub wyższe niż opisane w załączniku nr 1A do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). Wykonawca nie może zaoferować asortymentów o gorszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych w odniesieniu do parametrów określonych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia.
2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiotowe zamówienie stanowi część zamówienia obejmującego dostawę sprzętu komputerowego dla Zamawiającego. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia.