Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 705756-2023
Polen-Poznań: Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
2023/S 224-705756
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
PN-46/23 Dostawa wyposażenia i adaptacja pomieszczeń Centralnej Sterylizatorni, na potrzeby Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu (...)
Referenznummer der Bekanntmachung: PN-46/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia i adaptacja pomieszczeń Centralnej Sterylizatorni, na potrzeby Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu w ramach projektu pn. Budowa Centralnego Zintegrowanego Szpitala Klinicznego w Poznaniu - centrum medycyny interwencyjnej (etap I CZSK).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33191100 Sterilisationsapparate
45000000 Bauarbeiten
45400000 Baufertigstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W celu sprawnej realizacji usług serwisowych Zamawiający wymaga, aby ten sam rodzaj sprzętu (np. myjnie lub sterylizatory) był tej samej marki (pochodził od jednego producenta), za wyjątkiem sprzętów relokowanych – będących w posiadaniu Zamawiającego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ, zawierającym m. in. projekt wykonawczy (załączniki do OPZ nr: 4 -6).