Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa tabletów z akcesoriami na potrzeby projektu”.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP – II.271.173.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa tabletów wraz z akcesoriami na potrzeby projektu. Przedmiot zamówienia będzie wykorzystany przez członków Młodzieżowej Rady Miasta Stalowej Woli oraz do realizacji zajęć edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą, organizowanych przez Wydział Stalowowolskie Centrum Aktywności Lokalnej (SCAL) Urzędu Miasta Stalowej Woli w ramach pracowni nowych technologii i robotyki oraz Laboratorium Miejskiego StaLOVE UrbanLAB.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pt.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz z Budżetu Państwa (15%) i wdrażanego w ramach Programu Rozwój Lokalny.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3. Przedmiot zamówienia w szczególności musi:
1) spełniać wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia,
2) być zgodny z wyznaczonymi parametrami/funkcjonalnościami,
3) być fabrycznie nowy i kompletny (z pełnym okablowaniem),
4) być zmontowany, przetestowany i gotowy do użycia,
5) być oryginalnie opakowany, w opakowania opisane co do ich zawartości,
6) być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta,
7) być wysokiej jakości i wolny od wad oraz od obciążeń prawami osób trzecich,
8) pochodzić z legalnych źródeł być dopuszczony do użytkowania w instytucji publicznej,
9) odpowiadać normom jakościowym, określonym we właściwych aktach prawnych, jeśli dotyczą one przedmiotu zamówienia,
10) być zaopatrzony w instrukcje, opisy techniczne i karty gwarancyjne, które będą
w języku polskim.