Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 705829-2023
Polen-Sopot: Fahrgestelle mit Führerhaus
2023/S 224-705829
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO 2 PODWOZI SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH SPECJALNYCH TYPU „HAKOWIEC” WRAZ Z POSYPYWARKĄ I PŁUGIEM ODŚNIEŻNYM CZĘŚĆ I tj. Zadanie I - Dostawa w formie leasingu operacyjn
Referenznummer der Bekanntmachung: 26/NZ/2023/KS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa w formie leasingu operacyjnego 2 podwozi samochodów ciężarowych specjalnych typu „hakowiec” wraz z posypywarką i pługiem odśnieżnym.
Zamówienie zostało podzielone na 2 części, zakres poszczególnych zadań obejmuje:
CZĘŚĆ I tj. Zadanie I - Dostawa w formie leasingu operacyjnego podwozia samochodu ciężarowego specjalnego typu „hakowiec” do przewozu kontenerów wraz z posypywarką i pługiem odśnieżnym.
Zakres dla Części I tj. Zadanie I obejmuje dostarczenie pojazdu fabrycznie nowego - dostawa 1 szt. podwozia.
CZĘŚĆ II tj. Zadanie II - Dostawa w formie leasingu operacyjnego podwozia samochodu ciężarowego specjalnego typu „hakowiec” do przewozu kontenerów wraz z posypywarką i pługiem odśnieżnym.
Zakres dla Części II tj. Zadanie II obejmuje dostarczenie pojazdu fabrycznie nowego - dostawa 1 szt. podwozia.
W zakresie przedmiotu zamówienia przewiduje się odpłatne korzystanie z pojazdów w ramach leasingu operacyjnego za umówione raty leasing
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
34144440 Splittstreufahrzeuge
43313000 Schneepflüge und Schneefräsen
66114000 Finanzierungs-Leasing
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W zakresie przedmiotu zamówienia przewiduje się odpłatne korzystanie z pojazdów w ramach leasingu operacyjnego za umówione raty leasingowe w okresie 36 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru dla przedmiotu leasingu,
CZĘŚĆ II tj.: Zadanie II - Dostawa w formie leasingu operacyjnego podwozia samochodu ciężarowego specjalnego typu „hakowiec” do przewozu kontenerów wraz z posypywarką i pługiem odśnieżnym.
34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
W zakresie przedmiotu zamówienia przewiduje się odpłatne korzystanie z pojazdów w ramach leasingu operacyjnego za umówione raty leasingowe w okresie 36 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru dla każdego przedmiotu leasingu, na warunkach określonych szczegółowo w ogólnych warunkach leasingu