Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 705905-2023
Polen-Warschau: Softwarepaket und Informationssysteme
2023/S 224-705905
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
USŁUGA DOSTARCZENIA OPROGRAMOWANIA MICROSOFT OFFICE 365 DLA UKSW W WARSZAWIE
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP.371.50.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania biurowego na potrzeby pracowników, studentów i doktorantów wraz z pakietem usług chmurowych (dalej łącznie nazywanych Produktami).
2. Oferowane Produkty mają być produktami standardowymi – powszechnie dostępnymi na rynku (typu Commercial off the-shelf - COTS).
3. Zamawiający wymaga dostawy Produktów na warunkach przewidzianych przez producenta oprogramowania ,dla jednostek edukacyjnych.
4. Okres realizacji zamówienia to 36 (trzydzieści sześć) miesięcy. Dniem udostępnienia usługi jest czas do 10 (dziesiątej) doby od podpisania umowy. W tym czasie Zamawiający zachowuje prawo do aktualizacji ilości zamawianych licencji.
5. Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w: Załączniku Nr 3 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
48517000 IT-Softwarepaket
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
48620000 Betriebssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówiemoa jest dostawa licencji w formie subskrybcji w ramach Microsoft Enrollment for Education Solutions w tym pakiet biurowy Microsoft Office 365 ProPlus dla 1 492 pracowników wraz z bezpłatną benefitową licencją dla wszystkich studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, na okres 36 miesięcy liczony od dnia aktywacji klucza produktu przez Zamawiającego.
2. Umowa Mirosoft Enrollment for Education Solutions pozwala na używanie Oprogramowania przez każdego z 1 492 Użytkowników jednocześnie na
5 (pięciu) komputerach PC lub Mac, 5 (pięciu) tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) oraz 5 (pięciu) telefonach (Android, iOS).