II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Školkařská činnost v roce 2024 (RD)
Referenznummer der Bekanntmachung: VLS-NAK-2023-1279-1900
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody (dále jen „RD“) s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro organizační jednotky zadavatele - střediska Nová Pec, Bukovina, Lhota a Lhota fóliovníky, Osina. Plnění bude probíhat postupem podle § 134 ZVZ.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 13 400 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
77231800 Führung von Waldbaumschulen
77312000 Unkrautjäten
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody (dále jen „RD“) s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Nová Pec.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody (dále jen „RD“) s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Bukovina.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Středisko Lhota a Lhota - fóliovníky
Los-Nr.: 3
Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody (dále jen „RD“) s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Lhota a Lhota - fóliovníky.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Předmětem VZ je uzavření rámcové dohody (dále jen „RD“) s jedním dodavatelem v souladu s § 131 ZVZ na poskytnutí služeb spočívajících v realizaci školkařských činností pro středisko Osina.