Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W OBIEKTACH SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE
Referenznummer der Bekanntmachung: OG-26-1-6/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
sprzątanie i utrzymanie czystości w obiektach Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie przy ul. Ogrodowej 51A, ul. Płockiej 9/11B, ul. Płockiej 5A, al. Solidarności 58, ul. Schillera 10, ul. Miodowej 21 w Warszawie oraz przyległych do nich terenów,
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sprzątanie w obiektach SR dla W-wy-Mokotowa: ul. Ogrodowa 51A, ul. Płocka 5A i ul. Płocka 9/11B
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911200 Gebäudereinigung
90919200 Büroreinigung
90911300 Fensterreinigung
90914000 Parkplatzreinigung
90620000 Schneeräumung
90630000 Glatteisbeseitigung
98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Usługa serwisu dziennego realizowana w godzinach 8.00 – 16.00 w celu zabezpieczenia stałej usługi utrzymania czystości, w budynkach przy ul. Ogrodowej 51A i ul. Płockiej 9/11B. Usługa sprzątania obiektów codziennie w dni powszednie, po godzinach pracy w budynkach przy ul. ul. Ogrodowej 51A, ul. Płockiej 9/11B i ul. Płockiej 5A. Zamawiającego, nie wcześniej niż od godz. 16.00 i nie później niż do godz. 5.30. Sprawdzanie i uzupełnianie na bieżąco środków czystości, papieru toaletowego i ręczników papierowych, odświeżaczy (zawieszek) do wc, odświeżaczy żelowych, odświeżaczy w spray’u tabletek do zmywarki. Pełny zakres czynności opisany jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Sprzątanie w obiektach SR dla W-wy-Mokotowa: al. Solidarności 58, ul. Miodowa 21, ul. Schillera 10
Los-Nr.: 2
Usługa serwisu dziennego realizowana w godzinach 8.00 – 16.00 w celu zabezpieczenia stałej usługi utrzymania czystości, w budynkach przy al. Solidarności 58. Usługa sprzątania obiektów codziennie w dni powszednie, po godzinach pracy Zamawiającego, nie wcześniej niż od godz. 16.00 i nie później niż do godz. 5.30 w budynkach przy al. Solidarności 58, ul. Miodowej 21 i ul. Schillera 10. Sprawdzanie i uzupełnianie na bieżąco środków czystości, papieru toaletowego i ręczników papierowych, odświeżaczy (zawieszek) do wc, odświeżaczy żelowych, odświeżaczy w spray’u tabletek do zmywarki.