Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: CZ.26.234.2023.DTPN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39100000 Möbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli określonych w Załączniku nr 2 do Umowy, dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego, wskazanych w załączniku nr 5 do umowy
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i montaż mebli - województwo śląskie, podkarpackie i lubelskie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39100000 Möbel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa i montaż mebli- województwo śląskie, podkarpackie i lubelskie. Przedmiot umowy należy wykonać w ilościach podanych w Załączniku nr 2 do Umowy.
Dostawa i montaż mebli - województwo pomorskie i zachodniopomorskie
Los-Nr.: 2
Dostawa i montaż mebli - województwo pomorskie i zachodniopomorskie. Przedmiot umowy należy wykonać w ilościach podanych w załączniku nr 2 do umowy.
Dostawa i montaż mebli - województwo mazowieckie, łódzkie, podlaskie
Los-Nr.: 3
Dostawa i montaż mebli - województwo mazowieckie, łódzkie, podlaskie. Przedmiot umowy należy wykonać w ilościach podanych w załączniku nr 2 do umowy.