Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 706007-2023
Polen-Warschau: Reinigungsdienste
2023/S 224-706007
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa sprzątania domów studenckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz terenów zewnętrznych przyległych do tych budynków
Referenznummer der Bekanntmachung: AEZ/S-104/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości w domach studenckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, sprzątania terenów zewnętrznych wokół obiektów, ich odśnieżania oraz pielęgnacji terenów zielonych przy obiektach, na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
2. Usługa sprzątania i utrzymania czystości będzie wykonywana przy użyciu środków czystości i sprzętu technicznego Wykonawcy, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ
Miejsce świadczenia usług:
1) Dom Studenta nr 1 - ul. Batalionu Pięść 9,
2) Dom Studenta nr 2 - ul. Karolkowa 84,
3) Dom Studenta nr 2 BIS - ul. Karolkowa 84.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90612000 Straßenkehrdienste
90620000 Schneeräumung
90630000 Glatteisbeseitigung
90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
77314100 Anlegen von Rasen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3. Usługi sprzątania będą świadczone przez cały okres trwania umowy przez 5 dni w tygodniu, tj. od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem świąt, dni ustawowo wolnych od pracy): w Domu Studenta nr 1 w godzinach 6:00 – 14:00 przez co najmniej 3 osoby, w Domu Studenta nr 2 i 2 BIS w godzinach 7:00 – 15:00 przez co najmniej 6 osób.
4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania przedmiotu umowy w ujęciu ilościowym lub wartościowym, jednakże nie przekraczającym 30% wartości wynagrodzenia określonego w ofercie Wykonawcy, wyłonionego w niniejszym postepowaniu.
5. W oparciu o art. 95 ust. 1 ustawy, Zamawiający wymaga, aby usługi sprzątania były świadczone przez osoby zatrudnione na podstawie stosunku pracy, w łącznym wymiarze nie mniejszym niż 9 etatów. Zamawiający dopuszcza, aby Wykonawca w trakcie realizacji umowy posługiwał się innymi osobami niż zatrudnione na podstawie stosunku pracy jw., jednakże osoby te będą zatrudniane w celu zapewnienia zastępstwa w okresie urlopowym, zwolnień lekarskich lub w innych przypadkach losowych.
6. Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany będzie na własny koszt zawrzeć umowę lub kolejne umowy ubezpieczenia, ustanawiające ochronę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej Wykonawcy i wszystkich podwykonawców, w okresie obowiązywania umowy, obejmującą swoim zakresem wszelkie szkody jakie mogą zostać wyrządzone Zamawiającemu lub osobom trzecim w związku z realizacją postanowień niniejszej umowy, na kwotę nie mniejszą niż 800 000,00 zł (słownie: osiemset tysięcy złotych) za jedno i wszystkie zdarzenia objęte umową OC.
7. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, w oparciu o art. 131 ust. 2 ustawy, Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej w miejscu świadczenia usług po zgłoszeniu takiego zapotrzebowania. Wniosek w sprawie wizji lokalnej należy złożyć nie później niż do dnia 07.09.2023 r., na platformie. Zamawiający jednocześnie informuje, że wizja lokalna nie jest obowiązkowa. W świetle powyższego oferta Wykonawcy, który nie będzie uczestniczył w wizji lokalnej nie będzie podlegała odrzuceniu, w oparciu o art. 226 ust. 1 pkt. 18 ustawy.