Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi transportowe w zakresie przewozu osób realizowane na rzecz 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce oraz na potrzeby jednostek będących na jego zaopatrzeniu w 2023 r. – ETAP I.
Referenznummer der Bekanntmachung: 67/WPL/6WOG/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Usługi transportowe w zakresie przewozu osób realizowane na rzecz 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce oraz na potrzeby jednostek będących na jego zaopatrzeniu w 2023 r. – ETAP I
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1 – wynajem autobusów dla JW. z Garnizonu Lębork w przewozach krajowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wynajem autobusów dla JW. z Garnizonu Ustka i Słupsk
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są Usługi transportowe w zakresie przewozu osób realizowane na rzecz 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce oraz na potrzeby jednostek będących na jego zaopatrzeniu w 2023 r. – ETAP I
Wynajem autobusów dla JW. z Garnizonu Lębork w przewozach międzynarodowych
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są: Usługi transportowe w zakresie przewozu osób realizowane na rzecz 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce oraz na potrzeby jednostek będących na jego zaopatrzeniu w 2023 r. – ETAP I