Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 70605-2023
Polen-Lublin: Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
2023/S 025-070605
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego (ZCK) dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego (LOF) – Zadania nr 1, 3 oraz 4.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-PS.221.1.11.2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45210000 Bauleistungen im Hochbau
45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
45233120 Straßenbauarbeiten
45100000 Baureifmachung
45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen
45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
45233200 Diverse Oberbauarbeiten
45233290 Installation von Straßenschildern
45233300 Fundamentierungsarbeiten für Fernstraßen, Landstraßen, Straßen und Fußwege
45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen
45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden
45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
45330000 Installateurarbeiten
45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
45333000 Installation von Gasanlagen
45350000 Maschinentechnische Installationen
45400000 Baufertigstellung
09330000 Solarenergie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
1. Zadanie nr 1 obejmuje m.in.:
1) roboty przygotowawcze,
2) wycinkę drzew,
3) wprowadzenie czasowej organizacji ruchu dla dróg istniejących będących w obszarze budowy, zapewnienie komunikacji pieszej w rejonie przebudowy oraz zapewnienie dojazdu do posesji,
4) wykonanie rozbiórki istniejącej konstrukcji dróg i nawierzchni utwardzonych,
5) wykonanie koniecznej przebudowy sieci kolidujących: teletechnicznych, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, elektroenergetycznej nN, itp.,
6) budowę/przebudowę kanalizacji deszczowej, oświetlenia drogowego, itp.,
7) budowę kanału technologicznego,
8) wbudowanie nowych warstw konstrukcyjnych dróg,
9) budowę / przebudowę zjazdów, miejsc postojowych,
10) budowę/przebudowę chodników,
11) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
12) montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
13) zagospodarowanie terenów zieleni.
2. Zadanie nr 3 obejmuje m.in.:
2) wycinkę drzew i krzewów,
3) wprowadzenie czasowej organizacji ruchu dla dróg istniejących będących w obszarze budowy, zapewnienie kursowania komunikacji miejskiej i komunikacji pieszej w rejonie przebudowy oraz zapewnienie dojazdu do posesji,
5) rozbiórkę obiektów budowlanych, w tym obiektów kubaturowych,
6) wykonanie koniecznej przebudowy sieci kolidujących: teletechnicznych, wodociągowych, kanalizacji sanitarnej, elektroenergetycznych nN i SN wraz z budową stacji transformatorowej, gazowych n/c i ś/c wraz z budową stacji redukcyjno-pomiarowej gazu, itp.,
7) budowę/przebudowę kanalizacji deszczowej wraz z zbiornikiem retencyjnym, oświetlenia drogowego, itp.,
8) budowę kanału technologicznego,
9) przebudowę i budowę trakcji trolejbusowej, infrastruktury przystankowej,
10) wbudowanie nowych warstw konstrukcyjnych dróg, murów oporowych, palisad, zatok autobusowych,
11) umocnienie skarp,
12) budowę / przebudowę zjazdów, miejsc postojowych, ścieżek rowerowych,
13) budowę/przebudowę chodników,
14) oznakowania poziomego i pionowego,
15) montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
16) zagospodarowanie terenów zieleni.
3. Zadanie nr 4 obejmuje obejmuje m.in.:
1) budowę budynku Dworca ZCK z garażem podziemnym, wyrzutnią terenową, schodami i windami terenowymi wraz z instalacjami wewnętrznymi (wentylacji, oddymiania, grzewczymi i chłodu, wodno-kanalizacyjnymi, elektroenergetycznymi, teletechnicznymi, tryskaczowymi. agregatu prądotwórczego jako awaryjnego źródła energii, zbiorników retencyjnych wody deszczowej oraz pożarowego w przestrzeni garażu podziemnego),
2) budowę budynku stacji ładowarek, trafostacji i trakcji wraz z urządzeniami i instalacjami wewnętrznymi (wentylacji, elektroenergetycznymi, teletechnicznymi) oraz z zewnętrznymi kablowymi liniami zasilającymi nN i SN,
3) budowę wiat peronów: północnego nr 1, centralnego nr 2, południowego nr 3,
4) budowę i przebudowę przyłącza wodociągowego, hydrantów, instalacji wodociągowych prowadzonych w gruncie, sieci kanalizacji sanitarnej i przykanalików, sieci kanalizacji deszczowej, przyłączy kanalizacji deszczowej i przykanalików, instalacji odprowadzenia wody deszczowej prowadzonych w gruncie, przyłącza elektroenergetycznego, przyłączy teletechnicznych, zewnętrznych instalacji elektrycznych i teletechnicznych, instalacji fotowoltaicznych z panelami na zadaszeniach peronów i w świetliku, pionowych kolektorów gruntowych wraz z instalacjami prowadzonymi w gruncie,
5) budowę dróg manewrowych, dojść, dojazdów, peronów kieszeniowych, chodników, ścieżek rowerowych, placów i terenów zielonych, małej architektury,
6) rozbiórkę kolidujących z zamierzeniem budowlanym obiektów kubaturowych i wielkogabarytowych oraz istniejącej infrastruktury,
7) wycinka i nasadzenia drzew i krzewów.