Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu w Białymstoku
Referenznummer der Bekanntmachung: Dzp.2510.27.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości ok. 6.000 MWh
w okresie 1 roku (01.01.2024 r. - 31.12.2024 r.) na potrzeby Uniwersytetu w Białymstoku:
a) w grupie taryfowej B23 około 76%
b) w grupie taryfowej C21 i C11 około 19%
c) w grupie taryfowej G11 około 5%.