Минимални изисквания за обособена позиция №1
2. Участникът да разполага с минимум 2 (словом: два) броя технически лица с професионална компетентност в областта на техническо обслужване и ремонт на автомобили, включени или не в структурата на участника, включително такива, които отговарят за контрола на качеството.
2. Списък по чл.64, ал.1, т.3 от ЗОП - по образец №5.