Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reactivi si consumabile compatibili cu analizorul ABL800/ABL835
Referenznummer der Bekanntmachung: 4208498/2018/86
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33694000 Diagnostika
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Reactivi si consumabile compatibili cu analizorul ABL800/ABL835 , conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Reactivi si consumabile compatibili cu analizorul ABL800/ABL835 conform specificatiilor si cantitatilor din caietul de sarcini