Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej wraz z montażem, konfiguracją oraz uruchomieniem w pojazdach 31WE.
Referenznummer der Bekanntmachung: KD.OZZ.272.U.44.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48813000 Passagierinformationssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa urządzeń w ramach Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej wraz z kompleksowym montażem, konfiguracją oraz uruchomienie w pięciu pojazdach 31WE, zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do Umowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zostały podane we Wzorze Umowy (WU-II część SWZ) oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ – III część SWZ).