Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70614-2023
Ungarn-Budapest: Versicherungen
2023/S 025-070614
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
NSÜ részére vagyon- és felelősségbiztosítás
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000100612023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zrt. részére vagyon- és felelősségbiztosítási szolgáltatások nyújtása
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zrt. uniós közbeszerzési eljárás keretében kívánja beszerezni a következő biztosítási fedezetet az alábbiak szerint:
1. All risks vagyon- és kombinált felelősségbiztosítás
A teljes mennyiség 669 400 400 913 Ft, melybe a mellékköltség és előgondoskodás biztosítása is benne foglaltatik az adatközlő táblázat szerint. Amennyiben a szerződés futamideje alatt az Ajánlatkérő üzemeltetési körébe-, a szerződés hatályba lépésekor még nem ismert vagyonelem kerül, akkor Ajánlatkérő jogosult a teljes vagyonértékhez (669 400 400 913 Ft- hoz tartozó szumma biztosítási összeghez) képest maximum +30%-os opció (200 820 120 273 Ft-hoz tartozó szumma biztosítási összeg) egyoldalú lehívására.
A biztosítás tartama:
A szerződés aláírásának napját követő nap 0.00 perc-től 1 éves időtartamra, mely további 1 évvel meghosszabbítható, figyelmmel a Kbt. 141. § (4) bekezdésének a) pontjára.
kockázatviselés kezdete:
A szerződés aláírását követő nap 0.00 perc
biztosítási évforduló:
a szerződés aláírásának napját követő nap (kockázatviselés kezdetének a napja)
várakozási idő
a műszaki specifikáció teljes terjedelme alatt meghatározott kockázatok tekintetében nem alkalmazható várakozási idő, valamennyi kockázat egységesen a szerződésben rögzített kockázatviselés kezdetével indul.