VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: II.2.4
Stelle des zu berichtigenden Textes: Opis zamówienia
Anstatt:
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
Szacunkowa liczba mieszkańców od których będą odbierane odpady komunalne to ok. 4433 mieszkańców zamieszkałych na terenie ok. 1282 nieruchomościach, w tym 62 nieruchomości w części zamieszkałych.
Wykaz nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne stanowi załącznik Nr 1 do projektowanych zapisów umowy. Zamawiający przewiduje zmiany ilości nieruchomości ± 5%.
2.2. Odbieranie całej masy i zagospodarowanie odpadów wymienionych w pkt. b), d),e),f) odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości: