Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70620-2023
Tschechien-Kolín: Patienten-Fernüberwachungssystem
2023/S 025-070620
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Telemetrický systém
Referenznummer der Bekanntmachung: 402/VZOŘ/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 kusů kompletního telemetrického systému pro Oblastní nemocnici Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje do jejích provozoven Nemocnice Kolín (v rámci jedné stanice interního oddělení) a Nemocnice Kutná Hora (v rámci dvou stanic interního oddělení), vč. kompletního příslušenství a dalších činností, které zadavatel považuje za součást předmětu plnění veřejné zakázky dle podrobných zadávacích podmínek.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 6 377 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: