II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa elementów tras kolejek spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Numer referencyjny: 701802114
II.1.2)Główny kod CPV43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów tras kolejek spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część zamówienia (zadanie) nr 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup i dostawa elementów kolejek spągowych:
1. SEGMENT TRASY PROSTY BW-I140 (650) L-1955 CZOP/GNIAZDO TS-02.01.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60 - 230 sztuk
Część zamówienia (zadanie) nr 2
Część nr: 2
1. SEGMENT TRASY ŁUKOWY 7,5ST I140 L-900 ŚRUBA/ŚRUBA TS-01.04.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60 - 32 sztuki
2. SEGMENT TRASY ŁUKOWY BW-I140 (650) 7,5ST L-650 ŚRUBA/ŚRUBA TS-02.04.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60 - 66 sztuk
Część zamówienia (zadanie) nr 3
Część nr: 3
1. SZYNA JEZDNA PROSTA L-3000 KSZ-02.03.01.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900 - 300 sztuk
Część zamówienia (zadanie) nr 4
Część nr: 4
1. SZYNA ŁUKOWA 7,5ST L-1020 KSZ-02.03.04.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 2 sztuki
2. SZYNA ŁUKOWA WZMOCNIONA 7,5ST R-4000 L-1020 KSZ-02.03.04.00/W KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 10 sztuk
Część zamówienia (zadanie) nr 5
Część nr: 5
1. SZYNA DOŁĄCZNA BC LUB BG ROZJAZDU 900 KSZ-02.03.10.06.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 3 sztuki
2. SZYNA PROSTA RUCHOMA ROZJAZDU 900 KSZ-02.03.10.04.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 3 sztuki
3. SZYNA DOŁĄCZNA AC LUB AG ROZJAZDU 900 KSZ-02.03.10.05.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 3 sztuki
4. SZYNA DOŁĄCZNA AC Z KIESZENIĄ ROZJAZDU (650) C180 L-930 KSZ-02.03.09.05.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650 - 1 sztuka
5. SZYNA DOŁĄCZNA BC Z NOSKIEM ROZJAZDU (650) C180 L-930 KSZ-02.03.09.06.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650 - 1 sztuka
6. SZYNA PROSTA RUCHOMA ROZJAZDU (650) C180 L-3000 KSZ-02.03.09.04.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650 - 1 sztuka
7. SZYNA ŁUKOWA STAŁA A Z NOSKIEM ROZJAZDU (650) C180 L-1410 KSZ-02.03.09.03A.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650 - 1 sztuka
8. SZYNA ŁUKOWA RUCHOMA ROZJAZDU (650) C180 L-2810 KSZ-02.03.09.02.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650 - 1 sztuka
Część zamówienia (zadanie) nr 6
Część nr: 6
1. ROZJAZD PRAWY KSZ-02.03.09.00.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650 - 2 sztuki
Część zamówienia (zadanie) nr 7
Część nr: 7
1. SEGMENT TRASY DOŁĄCZNY TYP I I140 L-1435 KIESZEŃ/ŚRUBA TS-01.02.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60 - 8 sztuk
2. SEGMENT TRASY DOŁĄCZNY BW-I140 (650) TYP I L-1435 KIESZEŃ/ŚRUBA TS-02.02.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60 - 15 sztuk
3. SEGMENT TRASY DOŁĄCZNY TYP II I140 L-1435 NOSEK/ŚRUBA TS-01.03.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60 - 8 sztuk
4. SEGMENT TRASY DOŁĄCZNY BW-I140 (650) TYP II L-1435 NOSEK/ŚRUBA TS-02.03.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60 - 15 sztuk
Część zamówienia (zadanie) nr 8
Część nr: 8
1. SIŁOWNIK HYDRAULICZNY ROZJAZDU 90/63X1100 KSZ-02.03.10.08.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 8 sztuk
2. SIŁOWNIK HYDRAULICZNY ROZJAZDU Q 90/63X1100 KSZ-02.03.09.08.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650 - 4 sztuki
Część zamówienia (zadanie) nr 9
Część nr: 9
1. SZYNA POŚREDNIA II Z CZOPEM L-1500 21.616.014 KOLEJKA SPĄGOWA BECKER-PIOMA KS-650/900 - 4 sztuki
2. SZYNA POŚREDNIA I Z GNIAZDEM L-1500 21.616.015 KOLEJKA SPĄGOWA BECKER-PIOMA KS-650/900 - 4 sztuki
3. SZYNA ŁUKOWA 7,5ST. R-4000 22.616.400 KOLEJKA SPĄGOWA BECKER-PIOMA KS-650/900 - 20 sztuk
Część zamówienia (zadanie) nr 10
Część nr: 10
1. SZYNA DOŁĄCZNA L-1500 KSZ-02.03.06.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900 - 3 sztuki
2. SZYNA DOŁĄCZNA L-1500 Z KIESZENIĄ KSZ-02.03.06.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 5 sztuk
3. SZYNA DOŁĄCZNA WZMOCNIONA L-1500 KSZ-02.03.06.00/WN KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-900 - 4 sztuki
Część zamówienia (zadanie) nr 11
Część nr: 11
1. SZYNA REWIZYJNA L-3000 KSZ-02.03.07.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900 - 2 sztuki
Część zamówienia (zadanie) nr 12
Część nr: 12
1. ODBOJNICA 21.036.009A/TS-02.07.00 KOLEJKA SPĄGOWA ZĘBATA KSZ-650/900/30/60-A - 6 sztuk