Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Σύμβαση παροχής υπηρεσιών καθαριότητας στην Υπηρεσία Επιτρόπου του Ελεγκτικού Συνέδριου στην Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων, (Τμήμα 17-Διακ. 2/2023)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο του διαωνισμού είναι η ανάδειξη αναδόχου ή αναδόχων υπηρεσιών καθαριότητας γραφείων Υπηρεσιών Επιτρόπου του Ελεγκτικού Συνεδρίου, σε Περιφερειακές Ενότητες της χώρας.
Οι συμβάσεις που θα προκύψουν θα έχουν διάρκεια ένα (1) έτος από την υπογραφή τους, (με δικαίωμα παράτασης για ένα επιπλέον έτος σε όλα τα τμήματα).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΥΕ ΠΕ Τρικάλων
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ανάθεση υπηρεσιών καθαριότητας για ένα έτος (με δικαίωμα προαίρεσης)