Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Monitorovací systémy pro chirurgii a cévní chirurgii
Referenznummer der Bekanntmachung: 297/VZ/2023-OVZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33195100 Monitoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dodávka a instalace monitorovacích systémů vč. příslušenství pro Nemocnici Na Homolce a poskytování záručních a pozáručních servisních služeb k těmto systémům po dobu 8 let.