Supplies - 70639-2019
Poland-Katowice: Sound or visual signalling apparatus
2019/S 031-070639
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2019/S 019-041715)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa elementów urządzeń łączności głośnomówiącej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 316-2).
Reference number: 701902196
II.1.2)Main CPV code
31620000 Sound or visual signalling apparatus
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.