Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor spitalicesti rezultate din activitatea medicala
Referenznummer der Bekanntmachung: 4394927/2023/01
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 10.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitate MINIMA estimata pe durata unui contract subsecvent 20.000 kg
Cantitate MAXIMA estimata pe durata unui contract subsecvent 240.000 kg
Cantitate MINIMA estimata pe durata ACORDULUI CADRU 240.000 kg
Cantitate MAXIMA estimata pe durata ACORDULUI CADRU 480.000 kg
Prestatorul va asigura prestarea serviciului pentru o cantitate de aproximativ 20.000 kg/luna de deseuri spitalicesti rezultate din activitatea medicala