Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Техническо обслужване на МПС, включващо основен и текущ ремонт и профилактика на МПС за срок от 24 месеца
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50112200 Wartung von Personenwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Техническо обслужване на МПС, включващо основен и текущ ремонт и профилактика на МПС за срок от 24 месеца, съгласно Техническата спецификация неразделна част от документацията за участие в настоящата поръчка.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50112200 Wartung von Personenwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: