Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Denní dodávání elektronické podoby plných textů celostátních titulů a dalších médií a poskytování souvisejících služeb
Referenznummer der Bekanntmachung: MF-28657/2023/6602
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72300000 Datendienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem této veřejné zakázky je komplexní dodávka denních dat z elektronického archivu Dodavatele s multilicencí pro využití dat v rámci celého resortu ministerstva financí, správa těchto dat v databázi na infrastruktuře Dodavatele a zajištění přístupu k těmto datum pro resort ministerstva financí prostřednictvím webového rozhraní, a dále též zajištění přístupu pro resort Odběratele k mediálnímu archivu Odběratele stejným způsobem.
Zadavatel si dle § 66 ZZVZ ve spojení s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje zadat další služby - nové plnění takto:
a. rozšíření Seznamu požadovaných titulů nad rámec Přílohy č. 1 Smlouvy bodu 1a), a to nejvýše o 30 titulů,
b. rozšíření monitoringu o nové relevantní zdroje nad rámec Přílohy č. 1 Smlouvy bodu 1e), a to nejvýše o 18 relevantních zdrojů.