Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 706556-2023
Polen-Katowice: Tonerkassetten
2023/S 224-706556
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Kyocera, Triumh Adler dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2023 2024
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-2380-251/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30192113 Tonerkassetten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Kyocera, Triumh Adler dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2023 2024 z podziałem na dwie części (dwa zadania).
Zadanie nr 1 „Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Kyocera dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2023 2024”.
Zadanie nr 2 Zakup i dostawa oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Kyocera, Triumh Adler dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2023 2024”.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy m.in. tuszy, tonerów, bębnów, taśm do urządzeń
drukujących.
Szczegółowy wykaz asortymentu został opisany w załączniku nr 3 do SWZ formularzu cenowym.
Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Zamawiający przewiduje realizację dostaw sukcesywnie według bieżących potrzeb.
CPV: 30192113-6, 30125110-5, 30124300-7
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Kyocera dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2023 2024
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy m.in. tuszy, tonerów, bębnów, taśm do urządzeń drukujących. Szczegółowy wykaz asortymentu został opisany w załączniku nr 3 do SWZ - formularzu cenowym.
Zamawiający w ramach zamówienia nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji
Zamawiający przewiduje realizację dostaw sukcesywnie według bieżących potrzeb Zamawiającego.
Rozliczanie następować będzie na podstawie faktycznie dostarczanych materiałów zgodnie z potrzebami Zamawiającego, według cen jednostkowych zaoferowanych w formularzu cenowym.
Cena jednostkowa usługi wskazana przez Wykonawcę w formularzu cenowym obejmuje wszystkie koszty i składniki związane z realizacją umowy, w tym wycenę materiału, koszt dostawy, koszt odbioru i utylizacji zużytych materiałów od Zamawiającego, podatek VAT.
Zamawiający wymaga, by odbiór zużytych materiałów eksploatacyjnych odbywał się nie rzadziej niż podczas każdej realizowanej przez Wykonawcę dostawy. Sposób przygotowania przez Zamawiającego zużytych materiałów do odbioru zostanie uzgodniony z Wykonawcą.
Zamawiający wymaga, by czas dostawy zamówionych materiałów wynosił nie dłużej niż 5 dni roboczych.
Zamawiający w zadaniu nr 1 dopuszcza możliwość zaoferowania przez wykonawców asortymentu równoważnego w postaci zamienników. Przez produkty równoważne Zamawiający rozumie zamienniki charakteryzujące się pełną kompatybilnością z urządzeniami w których mają być
użytkowane jako materiały eksploatacyjne, z porównywalną tzn. taką samą lub lepszą jakością wydruku, szybkością schnięcia, kolorystyką, pojemnością, wydajnością oraz posiadającą analogiczne funkcje np. informacje o stanie zużycia wkładu. Na wykonawcy spoczywa obowiązek udowodnienia,funkcje np. informacje o stanie zużycia wkładu. Na wykonawcy spoczywa obowiązek udowodnienia, że zaoferowany materiał stanowi produkt równoważny.że zaoferowany materiał stanowi produkt równoważny.
Zadanie nr 2 Zakup i dostawa oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do urz ądzeń drukujących Kyocera, Triumh Adler dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2023 2024
Los-Nr.: 2