Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa aparatów USG w podziale na 4 części w ramach projektu POPI.
Referenznummer der Bekanntmachung: PN-117/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33112200 Ultraschallanlage
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów USG w podziale na 4 części :
1. Aparat do USG (Neonatologia II)
2. Aparat do USG (Neonatologia I)
3. Aparat do USG (Anestezjologia i Intensywna Opieka Medyczna)
4. Aparat do USG (Pracownia Wad Płodu)
1.2 Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aparat do USG (Pracownia Ultrasonograficzna Diagnostyki i Leczenia Wad Płodu)
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33112200 Ultraschallanlage
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.